Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Romanian Group #2
mobile9 Forum > Site Related > Introductions & Regional Groups
Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε

Salut la toti romanii de pe M9 byebye.gif Am creeat aici un nou topic pentru m9erii romani pentru ca cel vechi a ramas cam pustiu si e plin de spammuri.
La fel ca si in vechiul topic as vrea ca aici sa impartasim pareri, impresii, etc. smile.gif
Deci sa incepem prezentarile smile.gif. Eu sunt Magda, am 15 ani si sunt din Buzau. M9 e pentru mine cel mai tare site clap.gif aici am invatat foarte multe:) ( sa mixez melodii, sa creez wallpapere, etc.) .
Va astept si pe voi sa va prezentati si sa va spuneti parerile despre M9 byebye.gif.
rutare
Eu sunt Alex am 18 ani si locuiesc in Bucuresti......imi place sa fiu creativ si sa descopar lucruri noi......mi-am facut multi prieteni , de aceea si mie mi se pare ca este un site genial.......foarte complx si de nota 10........sper ca toata lumea are aceeasi parere ca si mine.............sper sa ne strangem cat mai multi romani aici.........bafta tuturor........si daca aveti nevoie de ajutor nu ezitati sa voribiti cu romania_club;).........
laciad
Ciao !!!

Ma numesc Laura si am 37 de ani. Sunt din Bacau dar locuiesc de ceva ani in Italia, imi place f mult aici si nu prea intentionez sa ma intorc..sau daca o fac e doar pt a-mi petrece vacantele cu ai mei.
Avand in vedere ca nu-s obisnuita cu prea multe prezentari am sa ma opresc aici.
Te felicit Magda pt topic! smile.gif
Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε
Mersi mult Alex si Laura pentru replies smile.gif
rutare
QUOTE (Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε @ Jun 3 2012, 06:12 PM) *

chiar trebuie sa pui si thank you prathamesh?
Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε
QUOTE (rutare @ Jun 5 2012, 01:30 AM) *
QUOTE (Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε @ Jun 3 2012, 06:12 PM) *

chiar trebuie sa pui si thank you prathamesh?

Unde vezi scris asa ceva? laugh.gif
FanSteaua25
Salut, Magda! Eu sunt Catalin, fac 13 ani in Septembrie si sunt din Buzau! Mobile9, pentru mine este cel mai tare si cel mai bun site. clap.gif 10.gif
kabuto1995
hey yo!! sunt kabuto!! Prietenii imi zic Fane! sunt din vrancea si eu sunt creatorul primului topic Romanian group! pe atunci erau foarte putini romani:) laugh.gif acum vad ca au mai crescut. am intrat in m9 in 2008. am avut o pauza de 3 ani si acum m-am reintors:) good to see you again!
Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε
@kabuto1995 Salut byebye.gif Ma bucur sa te conosc smile.gif . Da acum sunt mai multi romani dar foarte putini sunt activi laugh.gif Dupa cum vezi, abia am strans cateva raspunsuri aici..sad.gif
rutare
QUOTE (Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε @ Jun 15 2012, 08:58 PM) *
@kabuto1995 Salut byebye.gif Ma bucur sa te conosc smile.gif . Da acum sunt mai multi romani dar foarte putini sunt activi laugh.gif Dupa cum vezi, abia am strans cateva raspunsuri aici..sad.gif

suntem cam 10 romani activi:
1.rutare
2.colorfullife
3.m_monica
4.kabuto1995
5.laciad
6.adelutza222
7.justm3
8.adrian_ciuca
9.cookie3333
Voi pe cine mai stiti??
Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε
adelutza222 a renuntat iar restul de la 7 in jos daca erau activi poate raspuneau ca doar le-am postat linkurile pe profil.
rutare
QUOTE (Соℓoяƒuℓℓ☻Liƒε @ Jun 17 2012, 02:58 PM) *
adelutza222 a renuntat iar restul de la 7 in jos daca erau activi poate raspuneau ca doar le-am postat linkurile pe profil.

pe cookie333 il am in lista de mess......si e activ pe m9........laura sti si u ca intra.......burninglord e si el activ........
kabuto1995
Multi nu sunt activi pe forum.. Doar asta e..
rutare
QUOTE (kabuto1995 @ Jun 23 2012, 12:36 AM) *
Multi nu sunt activi pe forum.. Doar asta e..

pe multi ii intereseaza doar sa devina populari ca sa-si publice creatiile sau sa faca spam.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.