Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Romanian Group
mobile9 Forum > Site Related > Introductions & Regional Groups
Pages: 1, 2, 3, 4
Kabuto_1995
Sal'tare fratilor. Am deschis acest topic pentru ca toti romani,adica noi, sa putem vorbi despre orice,sa impartasim impresii si altele. Si as mai vrea ca sa aflu' cam cati romani sunt inregistrati pe mobile9. Asa ca am sa incep eu. Numele meu real este Fani si sunt din vrancea. Si dupa cum cred ca ati vazut din profilul meu am 15 ani. Va astept si pe voi.

Romani inregistrati pe mobile9:
1.kabuto_1995
2.elenastea
3.geococino
4.eugen90
5.valy910
6.ciuca_adrian
7.klinutz
8.roxana_ccea
9.dani_lucian
10.magda456
11.adeleene
12.Isd_666
13.Vallenttynno
14.AlexXxTheDok
15.crystyd58
16.adelutza222
17.mkhxa
18.burninglord
19.dragutza_cobra
20.PrincessDulci
21.porumbu73
22.YamiKashim
23.cld80
24.mimepescaru
25.asulthebest
26.gvsviper
27.mobilemaniak
28.lucianfurdui
29.AdrYanoX
30.AsotDana
31.f_repede
32.djpantaleone
33.bobby_m_a
34.dragutzu19
35.olandezu1991
36.JuicyOrange
37.gabor87
38.BlackLizard
39.suicide91
40.Rocsy
41.Footballgamer08
42.adi_blondu
43.amedania
44.vionokia
45.gam3rsKing
46.Lea13
47.Bubulina_mmc
48.pappy69r
49.dragos60
50.rawboy53
51.marsman94
52.monc
53.danistrong
54.a_n_d_r
55.firefowl08
56.dolphin8
57.rallwka
58.matza_neagra2007
59.toxic92
60.yo98
61.KaTaXavier
62.miezul
63.jupanii
64.n70brasov
65.alexiulyirina
66.androidu
67.RomilaIuliana
68.soo_bizzare
69.AlecsNo1
70.georgeprimos
71.piciullino
72.stalker666
73.bebemicsidulce
74.Aqvil89
75.deadxthear
76.tzutzu01
77.naruto_doom
78.PRESTARIUM
79.qjimmyp199301
80.mentolatu
81.BlondyShuKara
82.Babanu4live
83.RobertCreed
84.vip33r93
85.rebela_ily
86.telefoane
87.ionut_alexandru
88.Nick04
89.liviullazar
90.derbedeu26
91.speed112
92.Focker_007
93.BaronGeo
94.djcody
95.patry_girl_16
96.prince_nuada
97.Laly_sb
98.klosebygeo
99.romania
100.lala_cobra
101.InnaRomania
102.cipcip78
103.bosoiro
104.lucinho7
105.crysti_74
106.now_amanda
107.CrystyCvD
108.XpCyPeNa
109.Randy76
110....
eugen90
sal-tare......ma cheama eugen prieteni imi spun gen am 19 ani si sunt din ploiesti... gathering.gif clap.gif
eugen90
si e sooper tare siteu asta...... 10.gif
Kabuto_1995
QUOTE (eugen90 @ May 14 2010, 02:47 PM) *
si e sooper tare siteu asta...... 10.gif

stiu eugen.e cel mai tare. Te rog spunemi ce romani mai cunosti in afara de geococino si elenastea? Vreau sa fac niste statistici.
Kabuto_1995
Frate, din cate stiu eu pana acum suntem 5.
geococino
gathering.gif uraaa
geococino
buna ms kabuto eu ma numesc vasile(va$y pt. prieteni) sunt din resita mai sper sa ne comportam ca atare chiar daca suntem romani. vreau sa va spun ca am gasit un roman distrus care a pus o aplicatie si i-a pus la nume o injuratura om d kakat d asta sunntem tigani pt. Aia de afara
geococino
in rest numa bn la toata lumea
Kabuto_1995
Salut vasy. Tocmai de asta am deschis acest topic. Adica, toata lumea are si noi nu. In legatura cu cel care a pus la titlul unei aplicatii o injuratura, si eu stiu cativa (nu romani) care au la avatar organele lor genitale. Fiecare tara cu tigani lor. In fine...
Am anuntat-o si pe Elena dar nu a raspuns inca.
Cum spuneam, daca mai cunoasteti alti romani pe M9 va rog sa-mi spuneti.
eugen90
eu am dat limku cu forumu la toti prieteni romani care ii am in lista.....sper sa se stranga mai multi........ gathering.gif

in rest va saluta gen..toate bune
Kabuto_1995
QUOTE (eugen90 @ May 16 2010, 12:29 AM) *
eu am dat limku cu forumu la toti prieteni romani care ii am in lista.....sper sa se stranga mai multi........ gathering.gif

in rest va saluta gen..toate bune

bravo frate. Si Fane va saluta. Te uiti la cronica?
eugen90
in ultimu timp nu mam mai uitat ca nam avut timp dar cand sunt mai liber ma uit ca sunt sooper tari ai... clap.gif
Kabuto_1995
Si eu ma uit mereu. Imi plac mult. Dar nu ma uit la happy hour, nu imi place de Maruta.
Kabuto_1995
Si Gen... M-am uitat putin peste upload-urile tale si iti sugerez sa participi in TMC (theme making contest). Uploadezi cateva teme si poate castigi. Si numele tau imi aminteste de melodia lui Guess hwo - Eugen.
dragutza_cobra
hey, ma numesc Cristina (pt prieteni Crysa, Crysu...qm vreti voi) si snt din Slatina laugh.gif tongue.gif smile.gif

Si app snt o gramada de romani pe acest site, cred...cel putin asa am vazut...ex: ciuca_adrian, klinutz, roxana_ccea, dani_lucian, magda456, adeleene, Isd_666, Vallenttynno, AlexXxTheDok, crystyd58, adelutza222...si multi alti... thumbsup.gif wink.gif
Kabuto_1995
Buna Cryss (e inregula asa?). Ce parere ai despre mobile9?
dragutza_cobra
poi mi se pare tare.... happy.gif intru apropape zilnic mai mult pt wallpapere! e singurul site cu teme si imagini pt orice tel... laugh.gif tie ce iti place pe site? wink.gif
Kabuto_1995
Si mie imi place mult. Am renuntat la hi5 pt el. Dupa cum vezi fac parte din A.A.N. si asta ma mai tine ocupat, de obicei stau cam 4 ore pe m9. Tu?
dragutza_cobra
App eu unde snt in lista ta? tongue.gif uite si alti romani... <<< mkhxa, burninglord, PrincessDulci, porumbu73, YamiKashim, cld80, mimepescaru, asulthebest, gvsviper, mobilemaniak, lucianfurdui, AdrYanoX, AsotDana, f_repede, djpantaleone, bobby_m_a, dragutzu19, olandezu1991, JuicyOrange, gabor87, BlackLizard, suicide91, Rocsy, Footballgamer08, adi_blondu2011, amedania, vionokia, gam3rsKing, Lea13, Bubulina_mmc >>>
dragutza_cobra
Bv tie, sa inteleg k te incanta telefoanele sau ce? eu...poi nush nu stau mult oriqm, intru stau putzin, ies si intru mai tarziu, de obicei fac asta de 2-3 ori pe zi...pt k dupa qm ti'am zis, intru mai mult pt wallpapere smile.gif happy.gif
Kabuto_1995
Da.mersi. Sunt aproape un expert in telefoanele nokia.
Kabuto_1995
Si Cryss... Buna treaba.
Peste cateva saptamani va voi spune din ce tara sunt cei mai multi utilizatori si din ce tara cei mai putini. Trebuie doar sa asteptati.
geococino
buna tuturor va rog daca vreti sa dati mai multe detalii despre voi gen ce d persoane sunteti ce va place sa faceti.mie imi place f mult sa-mi fac prieteni.....joc tenis..ping-pong sa alerg in general sportul....pt kabuto am urmarit naruto si pot spune ca sunt cele mai faine desene animate pe care le-am vazut.....dar am vazut doar pe jetix poti tu sa-mi spui mai departe.?
dragutza_cobra
ms mult ! tongue.gif wink.gif si mie imi place naruto! am vazut toate episoadele + Shippuuden + filmele! Snt bestiale! imi place sa desenez, sa calatoresc, S.F.-urile [povestile sau filmele, serialele cu vampiri, vrajitori si alte chestii supranaturale(mai putin infricosatoare si cu extraterestrii sleep.gif laugh.gif ) nu's cn stie ce "Dark Girl" nu ma port cv de genu', dar imi place, doar oleak... happy.gif wink.gif tongue.gif ] aveti grija de voi... thumbsup.gif
Kabuto_1995
Ce ati vrea sa stiti despre naruto? Mie imi place de naruto dar am ales ca nickname kabuto pt ca am facut un test pentru a vedea ce personaj din naruto esti si mia iesit kabuto. Ce sa va mai spun despre mine? Sunt pasionat de ezoterism (gen emisiunile lui Oreste) si in rest cam cei place si cristinei. Dar vasy, de la ce vine geococino?
dragutza_cobra
sa va ma spun cativa romani de pe site... laugh.gif

<<< pappy69ro, dragos60, rawboy53, marsman94, monc, danistrong, a_n_d_r, firefowl08, dolphin8, rallwka, matza_neagra2007, toxic92, yo98, KaTaXavier, miezul, jupanii, n70brasov, alexiulyirina, androidu, RomilaIuliana, soo_bizzare, AlecsNo1, georgeprimos, piciullino, stalker666, bebemicsidulce, Aqvil89, deadxthear, tzutzu01, naruto_doom, PRESTARIUM, qjimmyp199301, mentolatu, BlondyShukara, Babanu4live, RobertCreed, Vip33r93, rebela_ily, telefoane, ionut_alexandru, Nick04, liviullazar, derbedeu26, speed112, Focker_008, BaronGeo, djcody, patry_girl_16, prince_nuada, Laly_sb, klosebygeo, romania, lala_cobra, InnaRomania, cipcip78, bosoiro >>> astia snt toti pe kre ii stiu... smile.gif
geococino
ceao despre naruto...pai ce se mai intampla cu naruto..sakura si restul.iar geococino vine de la: se da la tv o reclama la cafea geococino..cafelingo...cam asa ceva si imi parea destul d mijtooo
Kabuto_1995
Pai naruto se antreneaza cu jiraya sa ajunga hokage, sakura se antreneaza cu tsunade si sasuke il vaneaza pe orocimmaru. Cat despre echipa 7, nu mai este kakashi antrenorul lor,este altul, Yamato. Si locul lui sasuke la luat unul numit Sai. Deci echipa e formata din Yamato,sakura,naruto si sai. Altceva? Inamici, prieteni adversari ce mai vreti sa stiti?
eugen90
si cmz ca faceti? cheers.gif si apropo ce programe de facut teme mai stiti?? mf_type.gif
dragutza_cobra
gen eu stiu dekt un site unde poti face teme... laugh.gif nu te pot ajuta, cred k stii mai multe u dekt mn... smile.gif tongue.gif baietzi ia spuneti voi ce filme, seriale sau anime'uri va plac, ce muzica ascultati? mai spuneti si voi kte cv despre voi... happy.gif
Si app am mai gasit pe cineva... now_amanda, CrystyCvD, XpCyPeNa, Randy76, snt de'ai nostrii laugh.gif
Kabuto_1995
Stiu un site unde poti sa faci teme dar nu pot sa vil spun aici. Pt k este contra regulilor forumului. Puteti sa-mi lasati un comentariu pe profil si eu o sa vi-l spun.

Eu ma simt foarte bine zilele aste. Altceva.... Imi mai plac documentarele de pe discovery si national geographic si stau foarte mult pe mess (yahoo messenger). Voi? Era sa uit. Buna treaba crys. De unde îi stii pe toti?
dragutza_cobra
poi unii dintre ei au intrat pe pagina mea, altii ii stiu de pe paginile celor kre au intrat pe a mea...si restul nii spune chiar site'ul... happy.gif e o lista pe aici, la "Community", una q romani (mii arata automat pt k snt din romania si una q toti m9)... u nu stiai de ea? scz k nu ti-am zis pana aqm! happy.gif

Si app pot sa te intreb qm tiai afacut imaginea asta q naruto kre duce direct la pagina ta? am mai vazut, dar pe tn imi permit sa te intreb k esti de'al meu... laugh.gif tongue.gif
Kabuto_1995
Pai si acum imi spui?!?!
Bn. Intra in forum si dai pana jos pana la Groups. In Groups mai ai pe langa principalele grupuri si unul numit Ask for a sig here (sigmakers) intra acolo si spunele ca vrei sa-ti faca si tie o semnatura (adica imaginea aia care o am eu sub fiecare postare). Ei o sa-ti faca una si un avatar si o sa-ti de si doua linkuri, unul pentru avatar si unul pentru semnatura.
dragutza_cobra
ms mult, dar stii kre e faza, nu cred k imi fac k nu am postari, nu-i asa? sleep.gif si postarile astea in ce consta? hey si scz k nu ti-am zis, dar i-am cautat eu in locul tau si ti i-am scris pe toti... happy.gif
Kabuto_1995
Mersi. Pai nu stiu de ce ai 0 postari pentru ca ai postat aici. Stai sa-ti explic. De fiecare data cand dai AddReply sau FastReply ar trebuii sa ti se puna cate o postare. Dar intra pe pagina ta m9 si uitate la achievement si dai click pe community si ar trebui sa iti apara acolo numarul de postari. Cred ca ai probleme cu conexiunea. Dar ti-as putea face eu un avatar si o semnatura care sa duca la profilul tau. Desigur, daca vrei. Deci?
dragutza_cobra
Am intrat la achievement,si imi arata ca am decat o postare,cred! laugh.gif .Daca poti tu fami ,nu e nici o problema,daca nu e nici un deranj!Stii, tu sa faci?.Dar nu inteleg dece nu imi arata postarile! sad.gif .
Kabuto_1995
Nici eu nu stiu de ce nu ti le arata dar te sfatuiesc sa vorbesti cu admini la bug reports in Mobile 9 discusion. Sunt sigur ca ei te vor ajuta, mereu o fac, si sunt mai mult ca sigur ca e un bug. Si in legatura cu semnatura... Da pot sa-ti fac una si un avatar. Pentru ca cei de la sigmaker nu iti fac decat dak ai peste 40 de postari. Ce fel de semnatura si avatar vrei? Adik, ce culori, dak vrei vreun personaj sau ceva?
dragutza_cobra
nush sa vad...si dak imi faci u, mi-ar place negru cu rosu si cauta si u pe google niste imagini anime cu Temari din naruto, Mizore sau Kurumu din Rosario Vampire... alegeti si tu kre iti place k nu am preferinte mari... laugh.gif
dragutza_cobra
sau dak nu vrei sa mai stai sa cauti fa'mi u cu ce personaj feminin din anime iti place k ti-am zis k nu's pretentioasa... happy.gif
Kabuto_1995
Ok. Iti voi face cu Temari pentru ca de ea imi place si mie. Si sper ca ai inteles ce a spus yoyocell. Postarile nu iti apar niciodata cand postezi in Introductions & and Regional groups pentru ca este folosit doar pt. chat si nu apar pentru a preveni spamul. Dar de fiecare data cand postezi in alta parte o sa-ti apara.
dragutza_cobra
da am inteles...ms pt sfat! esti un dulce...!!! happy.gif
Kabuto_1995
QUOTE (dragutza_cobra @ May 19 2010, 09:10 PM) *
da am inteles...ms pt sfat! esti un dulce...!!! happy.gif

ooo... Mersi!
Astazi sunt foarte ocupat dar miam facut timp pt semnatura si avatarul tau:
asta este semnatura cu temari

CODE
[url="http://p.mobile9.com/dragutza_cobra/"][img]http://i43.tinypic.com/neuw5t.jpg[/ img]

si asta avatarul

CODE
http://i3.tinypic.com/62qxx6o.jpg

sper ca stii cum sa le bagi.daca nu doar intreaba-ma. Sunt la dispozitia ta.
dragutza_cobra
ms mult! imi place, e tare dragutza! dar app semnatura asta nu trebuia sa aibe numele meu pe ea? smile.gif poi cam da...nu prea stiu qm sa le bag...m'am uitat pe aici dar nu am gasit...zi'mi si mie.! happy.gif poti sa ma inveti si pe mn sa fac semnatura? please... tongue.gif
Kabuto_1995
stai sa iti spun cum. Sus,in coltul ecranului e o bara albastra si acolo scrie pe undeva My controls,intri si gasesti in stanga edit signature, dai click si o sa-ti apara o casuta ca atunci cand postezi si scrii acolo exact ce am scris eu in codebox.apoi trebuie sa dai update signature.
Pt. avatar faci exact la fel intri la My controls si in stanga o sa ai edit avatar settings.dai click pe ea si vei avea pe centrul ecranului cateva optiuni si deasupra unei casute scrie enter a URL to an avatar online. In casuta scrii adresa de la codebox.
Sper sa te descurci.
Nu este neaparat sa scrie numele dar trebuie mai multa munca si dupa cum am spus azi am fost foarte ocupat. Si nu trebuie o minte de geniu sa faci avatare si semnaturi trebuie doar sa te pricepi sa folosesti Adobe Photoshop.
dragutza_cobra
hey, ms!!!!! happy.gif o sa incerc si eu sa vad dak reusesc sa fac vreo semnatura...dar revenind la problema noastra i'a uite...q avatarul a mers, dar q semnatura nu prea...am faqt exact qm ai spus u, dar avea un defect...dak te uiti atent la sfarsitul codului unde scrie [/ img] de fapt e [/img] fara spatiu intre "/" si "img", apoi mai urmeaza ceva...ai uitat k dupa [/img] mai era [/url]...am dreptate? laugh.gif k tot incercam si nu mergea si apoi am vazut k era ceva gresit! sper sa nu te superi. oriqm ms mult, u mi'ai faqt'o si apreciez asta...dar tot mai am o problema...dc imi apare bara aia roz deasupra semnaturii?
Kabuto_1995
nui nimic. Stiu ca sunt un scump. Eu am scris asa pt ca imi transforma adresa in imagine si trebuia sa schimb ceva. Bara iti apare pt ca cred ca la inceputul url-ui ai [ codebox ] iar la sfarsit ai [ / codebox]. Daca este asa incearca sa le stergi. Si daca nu merge spunemi cum ai scris url-ul acolo.
dragutza_cobra
da mai, chiar ai dreptate...stiam eu k esti un scump...si u stii asta... laugh.gif ms muuult...
Kabuto_1995
Mersi si eu. Bravo pentru că ai reusit cu semnatura.
dragutza_cobra
hey uite mi'am faqt si eu o semnatura...ce zici? happy.gif qm e?
Kabuto_1995
E super prima.dar a doua nu prea imi place in loc de acel gri puteai pune negru si scrisul violet. Dar asta e parerea mea. Imi place violetul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.