Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Persian Club
mobile9 Forum > Site Related > Introductions & Regional Groups
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110
naria4iran
@all salem oomadam khoone wink.gif
naria4iran
@all salem oomadam khoone wink.gif
farhad707070
علیی:چشم گلم...دوبله رو نمی تونم ترک کنم.. ببخشید.. اخه یکی مال مطالبمه یکی مال سلام احوال پرسی .. میدونم کیک اینا رو قضیشو..بخدا منظور ندارم ببخشید اگه دوس ندارید نذارم.. تو پرو فایل خودم بذارم.. فرشادم بهم گفته...مرسی عکسای خودتم باحالنا
ال ای : مرسی داداش پرندهات خشکلا...فقط پرنده بازی یادت نره..خوشکلی پرنده ها ت بالها وچشماشونه

فرشاد:مرسی داداش.. ج مارم ندادی که گلم

le_figaroo

اینم از روز عشق wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
roseheyli
vay cheghad ruze valentine diiir gozasht

akhe kolli dars dashtim
akhe dg valentine chera dars midaaaann
sad.gif
le_figaroo
khob dige khastan bezanan to zoghet ke zadan thumbsup.gif
sahar_android
@all: salam be hamedostaye khobam wub.gif
@bahar: salam bahar jon narahat shodam gofty neytonam biam sad.gif harche zodtar bia chon man zod delam tang mishe wub.gif
@farshad:salam khobi? man rayamo to kodom sandogh bendazam laugh.gif
@ziba@amirhosein@ali@hosin@farhad@mahmod:salam bacheha dasteton dard nakone goli be jamaleton laugh.gif clap.gif clap.gif
@parnia: salam parnia jon khobi hny ? byebye.gif
@le_figaroo: salam mishe esmeto bgi misi
byebye.gif

chi bodand chi shodand ohmy.gif

hossein4376
@ ali @ sahar mer30 axatun fogholade bud
sahar_android
az u ham khoshdele misi byebye.gif
f_batiir
P.C. Contest New way of Voting!!!

yebare dg besurate bozorgtar e'lam mikonam wink.gif :
baraye ra'y dadan mitunin be
unreachable4022 @ yahoo .com
Email bezanin. mf_type.gif
Fagahat yadetun nare id e M9 etuno tu email benevisin ke bedunam ki be kie. smile.gif

@Ali: manam omidvaram,chon age inam nashe bayad ba poste sefarshi ra'yaaro befrestim! laugh.gif
Axat be tore vahshatnaki Ali budan. 10.gif 10.gif
rastesh axaye dafeye pisham alan tunestam dorosto hebay bebinam.

@farhad: sharmande dadash yadam raf.
un neveshteharo bayad ghabl az up kardane ax khodet dasty benevisy.
albatte mituny inja sefaresh bedi vasat siggy besazan vali ghablesh bayad 40 ta posto kamel koni. thumbsup.gif
matlab aatam kheili khub budan. clapping.gif

@amir: kheili khosh umady,khosh halam ke salem o sare hal mibinamet. thumbsup.gif

@sahar: merc,ey bad nistam,U khubi?kam peida shodi? unsure.gif
in ghadim jadid e kheili bahal bud,bayad ghadre javunio bedunim. punk.gif
sahar_android
@farshad: misi khobam ma javonimon ke injory nabodim laugh.gif
man ba ray dadan to y mokhalefam rahe dg nist chera haminja nagim
surrender.gif
hossein4376
chera yahoo dadash haminja ray midim dige rahattare ke manam ziad movafegh nistam rastesh behtare ke hamechi roo bashe gathering.gif
f_batiir
Akhe pas man be saze ki beragsam?!
Yeki mige ra'ya mahfuz bashe,yeki dg mige ru bashe.
Asan yekary mikonim,harki dus dare haminja ra'y bede harki na mail bede.
Albatte usalan mahfuz bashe rahatar mishe ra'y dad,lazem nis negaran e narahat shodan baghie az ra'yetun bashin o ... ,vali baz harjur rahatin.
naria4iran
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
alimeit
* farshad : nemidonam vala benazare manam inja ra'y nadid kheili behtare surrender.gif
*sahar: che ajab 10.gif va3 ray nadadan to yahoo ba shoma movafeqam albate va3 ma pesara moshkeli nadare ke to yahoo ray bedim
*hosein: dash hossein inja ray nadim behtare mano shoma ke moshkeli nadarim

(be tore mesal : alan chon amir hossein poste mano 4th ray dade manam behesh ray khob nemidam
age salamam kone ya chizi azam beporse kam mahali behesh mikonam ke havaye folani ru dare vali havaye mano nadare)
hala age taraf mese man kheili biensaf bashe pishe khodesh migae hey kash manam dokhtar bodam ta ra'y avalo be man midad laugh.gif

*amir hossein : sharmande ke injory mesal zadam shoma kheili salary man be nazareton ehteram mizaram notworthy.gif

نتیجه ورزش کردن خانم ها درآشپزخانه

f_batiir
@ali: man az avvalesham bat darin mored movafegh budam vali nashod. unsure.gif
3ta rah pishnehad kardam,hich kudum kamelan monaseb nabudan.
alimeit
ba nazare man felan kasi inja ray nade chare_iy nadarim age majbor shodim hich vaqt ray nemidim
mohem dore ham bodane khodemon kary nakonim ke khodaye nakarde baese kodorat ya zabonam lal kine beshe soe tafahom nashe
man khodamo daram mesal mizanam mf_type.gif
f_batiir
@ali: vali in yani mosabgheyiam nadashte bashim.bedune ra'y o barande ke contest nemishe,mishe hamun poste matlab hamishegy.
alimeit
bale farmayeshe shoma kamelan matine smile.gif
moteasefane to yeki az mosabeqat qabli
X ba Y be in dalil davashon shod albate ba ye bahone dige zadan be tipe ham laugh.gif
smile.gif
f_batiir
Hala fln ta ettela'e sanavy mosabeghe bargozar nemikonim,shayad faraji shod ye rahi peida kardim. smile.gif
farhad707070
سلام..دیر وقت شبه من خل بیدارم
فرشاد:مرسی داداش فدات
سحر :ابجی دقت کردی زنا ایرانی جونیاشون خشکلا پیر میشن چقد زشت میشن یا خدا.. صفر دتا صدشون که بی ریخت شدن وا
naria4iran
ey baba man har joor ra'y dadam goftin injuri na , dg mosabeghe bood , khodaei nakarde bache ke nistim
@ali man le midoonam shoma injoori nisti
adam injoori hese rahati nemikoni ke har kar koni be yeki momkene bar bekhore sad.gif hala kholase khodetoon bishtar inja boodin
@farshad man barat mail mikonam har chand ke ye bar ra'y dadam
f_batiir
@farhad: khahesh mishe. thumbsup.gif

@amir: dadash to ru divare khunamunam ke ra'yaato benevisi vase ma ghabule,moshkel injas ke harche ghadram begim vasamun mohem nis belakhare ra'y dadane baghie ru didgahemun nesbat beheshun asar mizare.
Rastesh age bache haa ra bian ye mail baz kardan foghesh 3min tul mikeshe. Lazem nis hatman az mail e aslishun estefade konan.
naria4iran
@farshad fadaye to , vali mail e man 3 rooze baz nemishe
naria4iran
YAHOO BA FILTER SHEKAN BAZ SHOD
@FARSHAD MAN FERESTADAM AGE RESID BEHEM BEGOO MAMNOON
hossein4376
@ farshad salam dadash khaste nabashi migam ye soal pish umad adadi ke baraye ray bayad bedim ta chande masalan ta 10 ta 15 . az chand nomrehe
f_batiir
@amir: ma mokhlesim.
Y! o bayad ba pc check konam ba gushi nemishe,check kardam hatman bet khabar midam. thumbsup.gif

@hossein: shoma nomre nemidin faghat 5nafare bartaro betartib minevisin.
Nafare avval 5emtiaz migire vo hamitor kam mishe ta nafare 5om 1emtiaz migire,ja'me emtiazaye harki bishtar bashe barande mishe. cool.gif
roseheyli
man nabudam
khabare jadid chi hast?
inja chi shode?
farhad707070
سلام
فرشاد قضیه ی این رای چیه داداش..ما هم رای دادم شاید ..تا نرفتیم
farhad707070
مرد دیر وقت،خسته ازکار به خانه برگشت ، دم در پسر ۵ساله اش را دید که در انتظار او بود:

سلام بابا!یک سوال از شما بپرسم؟

بله حتما چه سوالی؟

بابا !شما برای هرساعت کارچقدر پول میگیرید؟

مرد با ناراحتی پاسخ داد این به تو ارتباطی ندارد.چرا چنین سوالی می کنی؟

فقط می خواهم بدانم.

اگر باید بدانی بسیارخوب می گویم:۲۰ دلار!

پسرکوچک درحالی که سرش پائین بود آه کشید٬ بعد به مرد نگاه کرد و گفت:میشود به من ۱۰دلارقرض بدهید؟

مرد عصبانی شدو گفت :من هر روز سخت کار می کنم و پولی برای خریدن یک اسباب بازی مزخرف و برای چنین رفتارهای کودکانه وقت ندارم.

پسر کوچک آرام به اطاقش رفت و در را بست.

بعد از حدود یک ساعت مرد آرام تر شدو فکر کردکه با پسرکوچکش خیلی تند وخشن رفتارکرده شاید واقعا چیزی

بوده که اوبرای خریدنش به ۱۰دلار نیازداشته است.به خصوص اینکه خیلی کم پیش می آمد که پسرک از پدرش درخواست پول کند.

مرد به سمت اتاق پسر رفت و در را باز کرد.
خوابی پسرم؟
نه پدر، بیدارم
من فکر کردم که شاید با تو خشن رفتار کرده ام
امروز کارم سخت و طولانی بود و همه ناراحتی هایم را سر تو خالی کردم. بیا این ۱۰دلاری که خواسته بودی.
پسر کوچولو خندید، و فریاد زد: متشکرم بابا
بعد دستش را زیر بالش برد و از آن زیر چند اسکناس مچاله شده در آورد
مرد وقتی دیدپسرکوچولو خودش هم پول داشته،دوباره عصبانی شد و با ناراحتی گفت:با اینکه خودت پول داشتی چرا دوباره درخواست پول کردی؟
پسر کوچولو پاسخ داد:برای اینکه پولم کافی نبود، ولی من حالا ۲۰ دلار دارم
آیا می توانم یک ساعت از کارشمابخرم تافردا زودتر به خانه بیایید؟
من شام خوردن با شما را خیلی دوست دارم
le_figaroo
sara: esme man ali hematipoer hast wub.gif man dar khedmat mibasham thumbsup.gif
f_batiir
@parina & farhad : ye mosabeghe dashtim,residom be ra'y giri,goftam ba mail ra'y aaro befrestan vali hame movafegh nabudan,hala ta ye rahe dg peida konim ya hame ba mail movafeghat konan hame chi ru havas. sad.gif
@farhad:dastanet kheili ghashang bud. 10.gif

@sahar:age mishe ye mail baz kon ba un ra'y bede,ghazie khatme be kheir beshe. rolleyes.gif
@figaro: ta unjayi ke yadame inja sara nadashtim. unsure.gif
Rasty ma esmeto porsidim ghabel nadunesty begy,hatman bayad sara khanum miporsid? wink.gif
hossein4376
khodaee hame matalebeshon ghashang bud nemidoonam be ki chand bedam vaqean hame aali budan omidvaram kasi az dastam narahat nashe man rayamro bezoodi elam mikonam
BAHAR9090
salam be hame khoobin dg?ary naboodam notworthy.gif

@ali hematpoor:khosh oomadin alabate darvaghe wb chon engar ghablan boodi byebye.gif

@farshad: dadash manam be mail midam age beshe

@ali:axa aali boodan 10.gif

@amir:mc a harfaye ghashanget byebye.gif

@sahar:axaye bazigara kheili ghashang bood 10.gif

@parnia: khoobi honey?

@arsan,@yalda,@ziba:kooshin?

@hossein: byebye.gif

@farhad:dastana ghashang bood byebye.gif

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

naria4iran
@hossein az babate man ke rahat bash
@All doostan man narahat beesho nistam
@bahar wow.gif che khoob shod bar gashti koli negaran shodim ishala ke moshkelet hal shode bashe
f_batiir
@hossein: dadash rahat tar nis mail bedi?

@bahar: salam abji bahar.kheili khosh halam ke bargashty.chetory? Umady ke bemuni dg?
Chera ke na,montazere mail et hastam. thumbsup.gif
Rasty axat kheili bahal budan. clapping.gif
hossein4376
@ farshad dadash che khabara esmaro eshteba neveshti smile.gif neveshti sahar eshtebahi too post bala

@ bahar salam khoobi keyli khoshhal shodam ke 2bare bargashti omidvaram 2bare nagi mikham beram smile.gif axat kheyli ghashang bud 10.gif

@ amir kheyli mokhlesim dawsh's

@ sahar byebye.gif
BAHAR9090
@amir:fadaaaaaat mc

@farshad: dada taklifo moshakhas ko sahar ya bahar??
mc fadat ,dadashi man mail o ferestadam

@hossein:tnx dadasham lotf dari
f_batiir
@hossein:az zire soal dar naro. wink.gif

@bahar:ghalate chapi bud taghsire man nis, in typeist emun yekam taze kare wink.gif
Kheili mamnun abji junam,baghiam ke ra'y bedan natije e'lam mishe. mf_type.gif
hunky_guy
@sahar: saaaaaaaaaaaaaaaaalam sahar!!! wow.gifwub.gif khoobi?!?! happy.gif ghabel nadasht!!!
@figaro:salam! smile.gif welcome back happy.gif
@ali : merc ali joon!!! wow.gif axat aaaaaaaaaaaaaali bood 10.gif merc smile.gif
@ziba : axat kheili jaleb bood!! wow.gif
@farhad:matlabat kheili khoob bood!! :10:axatam hamintor!! smile.gif
@ali: axaye mehmandara kheili bahal bood!!!
@parnia: salaaaaaaaaaaam !!! khoobi?!?! happy.gif
@amir hossein: khodaro shokr ke salemi!!! notworthy.gif
@sahar:axaye ghadimiat kheili bahal boodan!!!!
@all:in yaroo roosiye cheshe spam dade?!?!?!
@bahar:
@parnia: mage chikar mikonan?!?! unsure.gif
@bahar: kojaaaaaaaaaaaaaaaaaa??!! naro bahar joon delemoon vasat tang mishe!!!! omidvaram ke zoode zood moshkelet hal she va bargardi pishemoon!!! to dooste ghadimio azizam hasti!!! hamishe be yatet hastam !!!! omidvaram toam maro faramoosh nakoni!!! postatam a'li bood!!!! 10.gif clap.gif 10.gif
@farshad:ta key vaghte ray dadane?!?! unsure.gif

khoshhalam ke dobare didamet!!! axatam kheili bahal bood!!

-----------------------

f_batiir
@mahmud: salam byebye.gif
Khubi?ye moddat nabudy,negaran shodim unsure.gif
Rasty ra'y dadi?
BAHAR9090
QUOTE (hunky_guy @ Feb 16 2012, 07:07 PM) *
@sahar: saaaaaaaaaaaaaaaaalam sahar!!! wow.gifwub.gif khoobi?!?! happy.gif ghabel nadasht!!!
@figaro:salam! smile.gif welcome back happy.gif
@ali : merc ali joon!!! wow.gif axat aaaaaaaaaaaaaali bood 10.gif merc smile.gif
@ziba : axat kheili jaleb bood!! wow.gif
@farhad:matlabat kheili khoob bood!! :10:axatam hamintor!! smile.gif
@ali: axaye mehmandara kheili bahal bood!!!
@parnia: salaaaaaaaaaaam !!! khoobi?!?! happy.gif
@amir hossein: khodaro shokr ke salemi!!! notworthy.gif
@sahar:axaye ghadimiat kheili bahal boodan!!!!
@all:in yaroo roosiye cheshe spam dade?!?!?!
@bahar:
@parnia: mage chikar mikonan?!?! unsure.gif
@bahar: kojaaaaaaaaaaaaaaaaaa??!! naro bahar joon delemoon vasat tang mishe!!!! omidvaram ke zoode zood moshkelet hal she va bargardi pishemoon!!! to dooste ghadimio azizam hasti!!! hamishe be yatet hastam !!!! omidvaram toam maro faramoosh nakoni!!! postatam a'li bood!!!! 10.gif clap.gif 10.gif
@farshad:ta key vaghte ray dadane?!?! unsure.gif

khoshhalam ke dobare didamet!!! axatam kheili bahal bood!!

-----------------------

@mahmood:vaaaaaay sharmande man hamaro neveshte boodam ama zadam send nashod 2 bare k matno neveshtam nesfe esma ro naneveshtam hey edit kardam .bebakhshid kholase ghosure injaneb raaa
postet ro khoonde boodam dadasham mc fadat
roseheyli
kei ray bedim
BAHAR9090
QUOTE (roseheyli @ Feb 16 2012, 08:24 PM) *
kei ray bedim

salam azizam,khoobi? fek konam hamin alanam mitooni
hunky_guy
@farshad:salam!!! laugh.gif merc! khoobam!!! wink.gif to khoobi?!?! wink.gif hastam laugh.gif bishtar khode m9 miram forum kam miam!! unsure.gif sorry! sad.gif na nadadam ! tongue.gif ta key vaght dare?!?!?!
@bahar: saaaaalam!! wow.gif khoobi?!?! smile.gif khahesh mikonam azizam!!khasam bedooni be yadet hasam!!! khoshhalam ke bargashti!!!!

-----------------------
farhad707070
سلام همه مرسی ...بازنصف شب اومدم..فکر و خیال نمیذاره که ادم سرشو بذاره بخوابه که..من رفتم تا نوروز شاید اومدم نوروزمطمین نیسم ولی...مرسی..میدونم داستانم بیمزه بودنا ببخشید...اگه داستان دوس دارید ت پروفایلم یه میلیارد گذاشتم..هر کی نخونه زنش کچل اشپزی بلد نباش شه یا شوهرش اخموی تنبل بی حوصله شه..اگه حرفی به کسی زدم ناراحت شده یاکسی رو خسته کردم بخصوص فرشادجان وکلی زحمت دادموببخشید صفر تا صد کارم پیشش بودا...دنیای ارزش غصه نداره همه تفکر نجات خودشونن...هیچ کیت فکر اون یکینیست بخدا..حتی اگه اون کس عزیزترین کست باشه..بخاطرش حاضری فداش کنی..بعد معلوم شدن همه چیزولش کنی نمره ندی..چه زود بیخیال میشن ادماقضیه عشقی نیست..به جون خودم..این استادای دانشگاه و میگما..ببخشید این مدتو..من بدی ندیم اگه دید حالال کنید..شایدم برنگشتم..کلا ازنت برم..خیلی خستم خیلی..استادا نمیفهمن وقتی پیششونی خستهگیت درمیره وقتی درس میدنا بهت اون موقع ولی کدوم استاد اخه ببینههمه ت فکر پولشونن..که یه وقت پوزش جلو زن و بچشو خونوادش پوز بدن..یه وقت زنشون دعوا نکنتشون یا خونوادشون ..چی گفتم چلنگرم نیس ترجمه کنه اونی که باید بفهمه میفهمه اونیم که نخواد میگه رفت خدا بهت سپردمش یا میگه خوله..چشش میبنده میگه واقعیت ای نیس بخدا اینه استادا نمبینن خدا که میبینه چقد تلاش مکنی..نمخوان نمره بدن بهت ..خداحافظا byebye.gif byebye.gif byebye.gif
f_batiir
@parina: hamin alanam mituny ra'y bedy. thumbsup.gif
Tahalam 3nafar ra'y dadan.

@mahmud: merc manam khubam,age tunesty bishar sar bezan,be dustaye por energy ehtiaj darim. rockon.gif
Harche zud tar behtar! wink.gif
Age shod lotfan dafe ba'd ke umady forum ra'y bede.raveshe ra'y dadan chand ta post ghabl neveshtam. thumbsup.gif

@farhad: dadash nayumade maro koja mizary bery? crybaby.gif
Dele hamamun vasat tang mishe,omidvaram bazam bargardy pishemun.
Dadashi az zendegy khaste nasho,tanha chizie ke darim.
farhad707070
اااااا..سلام فرشاد..بیداری دادش..تو هم بیخوابیا کلک نکنه جاتو خیس کردی..من جامو خیس کردم اومدم..اره زندگی من خدامه هر چی اون بخواد..مرسی زحمت دادم این محمدم ساگی مو نساخت نامرد بزنم کیف کنمsad.gif
farhad707070
انگار اومده بودی اب بخوریا..خداحفظ gathering.gif byebye.gif byebye.gif byebye.gif byebye.gif

naria4iran
...بغض کنید
...گریه کنید
...دق کنید
!...ولی با آدم بی ارزش درد و دل نکنید
@Farshad ke'y natije ha miyad surrender.gif
@sahar @hossein kam peyda shodin sad.gif
@Ziba nisti chera unsure.gif
@parnia byebye.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.