Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Persian Club
mobile9 Forum > Site Related > Introductions & Regional Groups
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110
saraamir
@ nini:
shoma joke bezarin man ax mizaram. kolan beshe matlabo joko ax behtare

اصفهانيه به پسرش مي گه
وقتي مي خواي با نامزدت بري سينما، داخل سينما باهاش قرار بذار، تا اون پول
بليط خودش رو خودش بده! پسره مي گه: اِاِاِاِاِ، پس پول بليط منو کي حساب
کنه؟
---nini7khat---
Az Taraf miPorsan Az Che LaBi KhosheT MiaD MiGe LaBe Jo0B... (Ha Ha Ha)laugh.gif

BlackJooker
All Bro & Sis :Bebakhshid,Mishe Jokaye Gheyre Mojazam Goft?????
Masalan Jokaye Sahne Dar????
saraamir
@bj : are begoooooooo ama kheili sahne nadashte bashe f*lter konan payatam amir begoo:D tongue.gif
BlackJooker
All Bro & Sis :
Be torke Migan Tahala Kasio Shad Kardi??
Mige Kardam Vali Nemidonam Shad Shode Ya na?!?!

Lore Mire Pishe Doctor Mige Aghaye Doctor Ma Bache dar Nemishim.
Doctore Mige Chand vaghte Ezdevaj Kardi???
Lore Mige 15 Roz........Doctore Mige pedar sag mage zodpaz kharidi?
Lord-ZigFrid
@ all : salam be hame va slm be bimarefta ke khodaro shokr to jamema nist fek konam! clap.gif clap.gif

@sara: are sara mam ke kamelan moafegham!bary inke zod tar e natije bahs beresim harki 3 tamozo matah kone ,va az harkey ye mozo ro ghabol mikonim va az tamate in ye done mozoha ye ray migirim !!! gathering.gif gathering.gif gathering.gif

@amir :salam halo havalet? wow.gif
@Bj : slm khobi??? maham hasti m bimaram!az maramet saram mizanam to divar wallbash.gif wallbash.gif
@ireeen: slm khobi?(BABA MIDONAM NISTI) wacko.gif wacko.gif
@deder:slm khobi doste khobo khosh akhlaghe man??unja dari yakh mizani na?? devil2.gif devil2.gif

va payame amozeshi emroz:

lame ezafi khmosh!!!! lightbulb.gif lightbulb.gif lightbulb.gif lightbulb.gif lightbulb.gif lightbulb.gif
---nini7khat---
@ Bj: :lol
@ amiR: Chi ShoD Kam AvorDi?
@ mehDi: Payam Amo0zes*** Bahall Bo0D...
@ salleh : Kojaee To?!
@ SamiRa: FaGHat OomaDi Ozv ShoDi O Rafti?!

saraamir
QUOTE (---nini7khat--- @ Sep 26 2010, 06:02 AM) *
@ Bj: :lol
@ amiR: Chi ShoD Kam AvorDi?
@ mehDi: Payam Amo0zes*** Bahall Bo0D...
@ salleh : Kojaee To?!
@ SamiRa: FaGHat OomaDi Ozv ShoDi O Rafti?!

ha? az chichi ? man hich vaght kam nemiaram. 1 joke dadi khoshhali? khejalat nemikeshi? hamash 1 i? az bj yad begir.
peymanbikare

سواد نماینده مجلس
اگه فهميديد چي ميخواسته بگه، جايزه داريد.

saraamir
trips? ha? chi hast?
peymanbikare
ba mani kise kesh? wow.gif chetori?nemidoonam vala!fek konam ye pashast! cool.gif
saraamir
ha hami khode longit:D kojoyi to? nakone daneshjoo shodi dg ba ma nemipari? tongue.gif ha?

شلوارا کوتاهه، مانتوها چسبونه!

دوهزارتا لیلی واسه هر مجنونه!

من چه قد خوشبختم همه چی آرومه!

مانتوها چسبونن، همه چی معلومه!

بگو این آرایش تا ابد پابرجاس!

حالا که خط چشم تو نگاهت پیداس!

من چه قد خوشبختم زندگی آسونه!

زندگی شیرینه همه چی ارزونه!

همه چی آرومه غصه ها خوابیدن!

پول خوبی میدن واسه ی زاییدن!

ما چه قد خوشبختیم همه چی آرومه!

چه کسی بیکاره؟ چه کسی محرومه؟

غول بدبختی رو غول خوشبختی خورد!

هرچی که مشکل بود همه رو لولو برد!

قاضیا بیکارن زندونا تعطیله!

پایه ی میز کسی نیست کلی میله!

شیشه ی نوشابه جز واسه خوردن نیست!

کار وانت غیر از پرتقال بردن نیست!

تو خیابون غیر از لیلی و مجنون نیست!

روی هیچ دیواری قطره های خون نیست!

نیست اصلا سانسور سایتها فیلتر نیست!

توی میزگردا پشت هم زرزر نیست

اونقَدَر خوشبختم اونقَدَر خوشحالم!

که به بعضی جاها وازلین میمالم!

زده زیر دلمون خوشی ِ افراطی...!

من نخوردم چیزی یا نکردم قاطی!

این ترانه ی قشنگ(همه چی آرومه)!

اثری از من نیست، اثر باتومه
peymanbikare
daneshjoo sikhi chande?!hamash mosaferat boodam.rasti chandom gharare soorakhetoon konim? wow.gif tongue.gif wink.gif

damet garm kheyli bahale laugh.gif laugh.gif 10.gif
Lord-ZigFrid
@ nini7khat: khahesh mishe !!!! clap.gif
@peyman : chetori pesar?
saraamir
nemidoonam chandome? man ye zare az bazia aghabam kheilia sho nadidam delam tang shode vase fosh dadan be timetoon tongue.gif begoo keye?

آدمها ترك كردن را دوست دارند ، سرشان را با افتخار بالا میگیرند و میگویند : ترك كردم (سیگار را ، نت را ، خانه را ، دوستانم را ، معشوقم را و...)
اما هیچ كس ترك شدن را دوس ندارد، سرشان را پایین میندازند و با همه‌ی ......غم وجودشان میگویند تركم كردند ( دوستانم ، خانواده‌ام ، عشقم و ...)میبینی؟
ما همان آدمهاییم كه ترك میكنیم اما وقتی كسی تركمان میكند جوری كه انگار دنیا به آخر رسیده باشد بغض گلویمان را خفه میكند
peymanbikare
@ lord:salam khoobam,shoma khoob hastid? thumbsup.gif

@ amir:manam kheyli vaghte nadidam,ye 2ta bazie akharo didam ke har 2 bazio too daghigheye 90 be bala bazie bordaro mosavi kardim. sleep.gif
saraamir
heh hala khoobe didi oona ro man asan nemifahmam key baziye faghat midoonam 3shanbe iran bazi dare. oonam nemidoonam ba kiye.

@medi: salam dadash khoobi? chetori to?
peymanbikare
man har dafe 90 o mibinam morabia migan bayad azin 1-2 hafte tatili estefade konim!in tor ke maloome kole lig tatile.
BlackJooker
All Bro & Sis :In Jor Ke Bosh Miad Sandaliye Sard Shod.....
Baba Ye Fekri Bara In Paeiz Bokonid.....Ye Harekati Chizi ,,,Ey Baba?!?!?

Bro Amir:Ax Bezar Ax Bezar Ax Bezar Ax Bezar...............
saraamir
BJ : bash dadash bigir.

peyman:are ama az bazihaye iran dare khosham miad 3 ta bazi ghablo bordan hame . mashala hal kardam

ey khoda in chiye akheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

vooosh ina roooooo

derber
QUOTE (SaRa_FRZ @ Sep 25 2010, 12:30 PM) *
@all: mmmmmmmmm...fekr konam in dadashe bimarefate man... censored.gif yani amir BJ...rast mige! ye tarhe jadid vase fasle jadid jaleb tar az in sandalie daghe!!! in derby ke koli tablighe mosabeghe kardo gozasht raft....! dry.gif man migam fe'lan ye bahs rah bendazim ta bebinim chi mishe! unsure.gif age movafeghin roue mozooe bahs fekr konin! wacko.gif

Man hanooz ham paie mosabeghe hastam.
Behetoon goftam age ie 10 nafar joor beshe mosabegha ro rah mindazam. Karo baresh o barnamerizish kare 1 haftast hade aksar.
Dige to khodet midooni man az oon aval ke club ro rah endakhtam delam mikhast ie mosabeghe inja rah bendazam
In Ghasem e namaarrrddd.......... dry.gif
laugh.gif tongue.gif J/K wink.gif

@nini7khat: Vase in ke majboor nashi hardafe sign et ro khodet add bokoni be post rooie My Controls click kon (Ctrl+F ro bezan bad oonja search kon age khodet peidash nakardi), samte chap e safhe ie sotoon hast, begard Edit Signature ro peida kon, click kon roosh, bad link e sign et ro oonja copy kon. smile.gif
saraamir
باز آخوند ، با عمامه، با دروغ هاي فراوان ، مي خورد از مال مردم، مي پرد بر کول مردم، کودکي تنبل به حوزه، همچو بلبل ، مدح روضه ، يادم آرد از فلسطين، از بلنديهاي جولان، از دلار نفت ايران ، حرفهاي احمقانه، از رجايي زمانه ، "دور مي گشتم زخانه" ، شرع چون شمشير بران، پاره مي کرد مغز ما را ، بشنو اينک کودک من ، از زبان مام ميهن، مرز و بوم پاک ايران، اين رئيس جمهور نادان ، کرد ويران , کرد ويران

SaRa_FRZ
من به زن وجودم افتخار مي کنم
من دلم مي خواهد يک زن باشم... يک زن آزاد... يک زن آزاده
من متولد مي شوم، رشد مي کنم تصميم مي گيرم و بالا مي روم. من گياه و حيوان نيستم. جنس دوم هم نيستم. من يک روح متعالي هستم؛ تبلوري از مقدس ترين ها !ـ من را با باورهايت تعريف نکن ! بهتر بگويم تحقير نکن!ـ
من آنطور که خود مي پسندم لباس مي پوشم –قرمز، زرد، نارنجي ، براي خودم آرايش مي کنم- گاهي غليظ، مي رقصم- گاه آرام ، گاه تند، مي خندم بلند بلند بي اعتنا به اينکه بگويند جلف است يا هر چيز ديگر... براي خودم آواز مي خوانم حتي اگر صدايم بد باشد و فاژ بخوانم، آهنگ ميزنم و شاد ترين آهنگ ها را گوش مي دهم.ـ
،مسافرت ميروم حتي تنهاي تنها ....
حرف مي زنم، ياوه مي گويم و گاهي شعر، اشک مي ريزم! من عشق مي ورزم......ـ
من مي انديشم... من نظرم را ابراز مي کنم حتي اگر بي ادبانه باشد و مخالف ميل تو، فرياد مي کشم و اگر عصباني شوم دعوا مي کنم...ـ
حتي اگر تمام اين ها با آنچه تو از مفهوم يک زن خوب در ذهن داري مغاير باشد.ـ
زن من يک موجود مقدس است؛ نه از آن ها که تو در گنجه مي گذاريشان يا در پستو قايم مي کني تا مبادا چشم کسي به آن بيفتد. نه بدنش و نه روحش را نمي فروشد، حتي اگر گران بخرند. اما هر دو را هر وقت دوست داشته باشد هديه مي دهد؛
زن من يک موجود آزاد است. اما به هرزه نمي رود. نه براي خاطر تو يا حرف ديگري؛ به احترام ارزش و شأن خودش. با دوستانش، زن و مرد، هر جايي بخواهد مي رود، حتي به جهنم!ـ
زن من يک موجود مستقل است. نه به دنبال تکيه گاه مي گردد که آويزش شود، نه صندلي که رويش خستگي در کند و نه نردبان که از آن بالا برود. زن من به دنبال يک همسفر است، يک همراه، شانه به شانه. گاه من تکيه گاه باشم گاه او. گاه من نردبان باشم ، گاه او. مهر بورزد و مهر دريافت کند.ـ
زن من کارگر بي مزد خانه نيست که تمام وجودش بوي قورمه سبزي بدهد و دست هايش هميشه بوي پياز داغ؛ که بزرگترين هنرش گلدوزي کردن و دمکني دوختن باشد. روزها بشويد و بسايد و عصر ها جوراب ها و زير پوش هاي شوهرش را اتوووصله کندـ
زن من اين ها نيست که حتي اگر تو به آن بگويي کد بانو!!!! ـ
در خانه زن من کسي گرسنه نيست ، بچه ها بوي جيش نمي دهند، لباس ها کثيف نيستند و هميشه بوي عطر غذا جريان دارد؛ اگر عشق باشد، زندگي باشد!ـ
زن من يک موجود سنگيِ بي احساس و بي مسئوليت هم نيست؛ ظرافتش، محبتش، هنرش، فداکاريش ، شهوتش و احساسش را آنگونه که بخواهد خرج مي کند؛ براي آنهايي که لايق آن هستند.ـ
زن من تا جايي که بخواهد تحصيل مي کند، کارمي کند، در اجتماع فعال است و براي ارتقاء خويش تلاش مي کند. نه مانع ديگران مي شود و نه اجازه مي دهد ديگران او را از حرکت بازدارند. گاهي براي همراهي سرعتش را کم مي کند اما از حرکت باز نمي ايستد. دستانش پر حرارتند و روحش پر شور؛
من يک زنم ... نه جنس دوم... نه يک موجود تابع... نه يک ضعيفه ... نه يک تابلوي نقاشي شده، نه يک عروسک متحرک براي چشم چراني، نه يک کارگر بي مزد تمام وقت، نه يک دستگاه جوجه کشي.ـ
من سعي مي کنم آنگونه که مي انديشم باشم ، بي آنکه ديگري را بيازارم... فراي تمام تصورات کور، هنجارهاي
ناهنجار، تقدسات نامقدس!ـ
باور داشته باش من هم اگر بخواهم مي توانم خيانت کنم، بي تفاوت و بي احساس باشم، بي ادب و شنيع باشم، بي مبالات و کثيف باشم. اگر نبوده ام و نيستم ، نخواسته ام و نمي خواهم.ـ
آري؛ زن من عشق مي خواهد و عشق مي ورزد، احترام مي خواهد و احترام مي کند. ـ
من به زن وجودم افتخار مي کنم، هر روز و هر لحظه ... من به تمام زنان آزاده و سربلند دنيا افتخار مي کنم و به تمام مرداني که يک زن را اينگونه مي بينند و تحسين مي کنند....
BlackJooker
QUOTE (SaRa_FRZ @ Sep 27 2010, 02:50 PM) *
من به زن وجودم افتخار مي کنم
من دلم مي خواهد يک زن باشم... يک زن آزاد... يک زن آزاده
من متولد مي شوم، رشد مي کنم تصميم مي گيرم و بالا مي روم. من گياه و حيوان نيستم. جنس دوم هم نيستم. من يک روح متعالي هستم؛ تبلوري از مقدس ترين ها !ـ من را با باورهايت تعريف نکن ! بهتر بگويم تحقير نکن!ـ
من آنطور که خود مي پسندم لباس مي پوشم –قرمز، زرد، نارنجي ، براي خودم آرايش مي کنم- گاهي غليظ، مي رقصم- گاه آرام ، گاه تند، مي خندم بلند بلند بي اعتنا به اينکه بگويند جلف است يا هر چيز ديگر... براي خودم آواز مي خوانم حتي اگر صدايم بد باشد و فاژ بخوانم، آهنگ ميزنم و شاد ترين آهنگ ها را گوش مي دهم.ـ
،مسافرت ميروم حتي تنهاي تنها ....
حرف مي زنم، ياوه مي گويم و گاهي شعر، اشک مي ريزم! من عشق مي ورزم......ـ
من مي انديشم... من نظرم را ابراز مي کنم حتي اگر بي ادبانه باشد و مخالف ميل تو، فرياد مي کشم و اگر عصباني شوم دعوا مي کنم...ـ
حتي اگر تمام اين ها با آنچه تو از مفهوم يک زن خوب در ذهن داري مغاير باشد.ـ
زن من يک موجود مقدس است؛ نه از آن ها که تو در گنجه مي گذاريشان يا در پستو قايم مي کني تا مبادا چشم کسي به آن بيفتد. نه بدنش و نه روحش را نمي فروشد، حتي اگر گران بخرند. اما هر دو را هر وقت دوست داشته باشد هديه مي دهد؛
زن من يک موجود آزاد است. اما به هرزه نمي رود. نه براي خاطر تو يا حرف ديگري؛ به احترام ارزش و شأن خودش. با دوستانش، زن و مرد، هر جايي بخواهد مي رود، حتي به جهنم!ـ
زن من يک موجود مستقل است. نه به دنبال تکيه گاه مي گردد که آويزش شود، نه صندلي که رويش خستگي در کند و نه نردبان که از آن بالا برود. زن من به دنبال يک همسفر است، يک همراه، شانه به شانه. گاه من تکيه گاه باشم گاه او. گاه من نردبان باشم ، گاه او. مهر بورزد و مهر دريافت کند.ـ
زن من کارگر بي مزد خانه نيست که تمام وجودش بوي قورمه سبزي بدهد و دست هايش هميشه بوي پياز داغ؛ که بزرگترين هنرش گلدوزي کردن و دمکني دوختن باشد. روزها بشويد و بسايد و عصر ها جوراب ها و زير پوش هاي شوهرش را اتوووصله کندـ
زن من اين ها نيست که حتي اگر تو به آن بگويي کد بانو!!!! ـ
در خانه زن من کسي گرسنه نيست ، بچه ها بوي جيش نمي دهند، لباس ها کثيف نيستند و هميشه بوي عطر غذا جريان دارد؛ اگر عشق باشد، زندگي باشد!ـ
زن من يک موجود سنگيِ بي احساس و بي مسئوليت هم نيست؛ ظرافتش، محبتش، هنرش، فداکاريش ، شهوتش و احساسش را آنگونه که بخواهد خرج مي کند؛ براي آنهايي که لايق آن هستند.ـ
زن من تا جايي که بخواهد تحصيل مي کند، کارمي کند، در اجتماع فعال است و براي ارتقاء خويش تلاش مي کند. نه مانع ديگران مي شود و نه اجازه مي دهد ديگران او را از حرکت بازدارند. گاهي براي همراهي سرعتش را کم مي کند اما از حرکت باز نمي ايستد. دستانش پر حرارتند و روحش پر شور؛
من يک زنم ... نه جنس دوم... نه يک موجود تابع... نه يک ضعيفه ... نه يک تابلوي نقاشي شده، نه يک عروسک متحرک براي چشم چراني، نه يک کارگر بي مزد تمام وقت، نه يک دستگاه جوجه کشي.ـ
من سعي مي کنم آنگونه که مي انديشم باشم ، بي آنکه ديگري را بيازارم... فراي تمام تصورات کور، هنجارهاي
ناهنجار، تقدسات نامقدس!ـ
باور داشته باش من هم اگر بخواهم مي توانم خيانت کنم، بي تفاوت و بي احساس باشم، بي ادب و شنيع باشم، بي مبالات و کثيف باشم. اگر نبوده ام و نيستم ، نخواسته ام و نمي خواهم.ـ
آري؛ زن من عشق مي خواهد و عشق مي ورزد، احترام مي خواهد و احترام مي کند. ـ
من به زن وجودم افتخار مي کنم، هر روز و هر لحظه ... من به تمام زنان آزاده و سربلند دنيا افتخار مي کنم و به تمام مرداني که يک زن را اينگونه مي بينند و تحسين مي کنند....

Dadashi SaRa :Salam Ghar Gharo....Khobi...
Ta Tahesh Khondam....Vaghean Ghabele Tahsine thumbsup.gif
SaRa_FRZ
QUOTE (BlackJooker @ Sep 27 2010, 04:00 AM) *

salam aghaye nonor!!!! dots.gif merC ke hosele kardio ta tahesh khoondi!!!!...ama man hanoozam ghahram!hanooz az delam darnaimade!!! sad.gif

دروازه بان مراکشی با اشتباه مضحک خود در مهار ضربه پنالتی ؛ احمقانه‌ترین گل تاریخ فوتبال جهان را به ثمر رساند

به گزارش پخش اخبار چند رسانه‌ای واحد مرکزی خبر و به نقل از وب سایت کرونوفوت – این گل احمقانه‌ترین پنالتی تاریخ فوتبال شناخته شده و فیلم آن سرو صدای در اینترنت به پا کرده است .

خالدعسکری دروازه بان فار رباط مراکشي ابتدا تصور کرد پنالتی حساس مرحله یک هشتم را در برابر تیم رقيب (مغرب‌فيس) در روز پنجشنبه مهار کرده است .لذا بلافاصله به طرف جمعیت برگشت تابه احساسات پرشور آنان پاسخ دهد. اما وقتی او داشت به جمعیت دست تکان می داد توپ چرخی خورد و برگشت داخل دروازه خالی تیم مراکشی. داور این گل را پذیرفت و تیم حریف به یک چهارم راه یافت. به گزارش وب سایت کرونوفوت در توصیف این گل گفته است که این گل احمقانه‌ترین گل در فوتبال است

................................................................................
.................................................................................
.................................................................................
......................................................................
Islamic Football!!!

Lord-ZigFrid
@sara: are sara mam ke kamelan moafegham!bary inke zod tar e natije bahs beresim harki 3 tamozo matah kone ,va az harkey ye mozo ro ghabol mikonim va az tamate in ye done mozoha ye ray migirim !!! gathering.gif gathering.gif gathering.gif
BlackJooker
QUOTE (SaRa_FRZ @ Sep 27 2010, 04:18 PM) *

salam aghaye nonor!!!! dots.gif merC ke hosele kardio ta tahesh khoondi!!!!...ama man hanoozam ghahram!hanooz az delam darnaimade!!! sad.gif

Man Babate Har Mozoei Ke Baes Shode Dadashim Baham Ghar Kone Azat Ozr Mikham....
Man Ke Amdi Hich Vaght Dele Kesio Az Khodam Nemiranjonam......Che Berese Beto Ke Dadashimi....
Age Bazam Bekhay Ba Man Ghahr Bemoni Tori Nist,Vali Bazam Toro Ba Ghahret Dost Daram...
BlackJooker
QUOTE (saraamir @ Sep 26 2010, 06:59 PM) *
BJ : bash dadash bigir.

peyman:are ama az bazihaye iran dare khosham miad 3 ta bazi ghablo bordan hame . mashala hal kardam

ey khoda in chiye akheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

vooosh ina roooooo

Mikhamet Che Kardi.....
Amir Jan Ye Serei Az Aksat Baz Nemishe???
1.Be In Migan HOT DOG.....(Falafeliye Esmal Sag Paz)
2.Vaghti Ye Lodero To Vanet Neysan Koni Mishe Ini Ke Mibini.....
3.Malome In Magase Foshe Namos Mikhad....Mano Yade Adamaye Sirish Mindaze....
4.In Hamon Sheri Ke Gofti Vali Bi Amame.....Tasfirish....
5.In yaro Ke Ta Tahesh Ahaniye...Solakhi Ke Migan Ineha....
SaRa_FRZ
QUOTE (BlackJooker @ Sep 27 2010, 07:52 AM) *

Man Babate Har Mozoei Ke Baes Shode Dadashim Baham Ghar Kone Azat Ozr Mikham....
Man Ke Amdi Hich Vaght Dele Kesio Az Khodam Nemiranjonam......Che Berese Beto Ke Dadashimi....
Age Bazam Bekhay Ba Man Ghahr Bemoni Tori Nist,Vali Bazam Toro Ba Ghahret Dost Daram...

midooni amir...adam ba kasayi ke doost dare va barash moheman ghahr mikone! oon modat ke naboodi...naboodet azyatam kard! delam mikhast biay zoodtar! oops.gif age goftam gahram ham vase in bood ke ehsas mikardam na to na eli dige vasatoon mohem nist biain ya na! sad.gif
dige ghahr nistam dadshi...! wub.gif doost daram hamoon ghadr ke baram mohemi barat mohem basham!hamin...
BlackJooker
QUOTE (SaRa_FRZ @ Sep 27 2010, 07:58 PM) *
QUOTE (BlackJooker @ Sep 27 2010, 07:52 AM) *

midooni amir...adam ba kasayi ke doost dare va barash moheman ghahr mikone! oon modat ke naboodi...naboodet azyatam kard! delam mikhast biay zoodtar! oops.gif age goftam gahram ham vase in bood ke ehsas mikardam na to na eli dige vasatoon mohem nist biain ya na! sad.gif
dige ghahr nistam dadshi...! wub.gif doost daram hamoon ghadr ke baram mohemi barat mohem basham!hamin...

mersi Dadashi....To baram kheyli kheyli mohemi va inke man cho filter shekan nadashtam va inke site kamelan gong shode bod,kamtar miomadam.
alan ke dobare hame chiz bargashte sare jash manam omadam....dige nemiram....migholam....
Eliam Khobe Khodamam Nemidonam Chera Nemiad.....Vali Miaramesh......Na Ghosse....
peymanbikare
@ sara:in matnet ye eyval dare. thumbsup.gif (alan kotakaro mikhoram!)
SaRa_FRZ
QUOTE (peymanbikare @ Sep 27 2010, 09:18 AM) *
@ sara:in matnet ye eyval dare. thumbsup.gif (alan kotakaro mikhoram!)

laugh.gif misiiiiiiiiiii...ama har adame roshan fekri age ino bekhoone faghat bayad tahsinesh kone!che mard bashe che zan!!! wub.gif thumbsup.gif
Lord-ZigFrid
@salame be hame dsoane golo golab!!!!
khobin??? byebye.gif byebye.gif byebye.gif

@dostane shirazi : khodaro shokr ke khesarate jedi be kasi vared nashode!!! clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
saraamir
@mehdi: are khoda ro shokr .

garsone ham khoshtip tare ham khoshkel tar.

Lord-ZigFrid

د
کمه آسانسور 40 برابر آلوده تر از دستشویی عمومی است!

پژوهشگران آمریکایی در بررسیهای خود نشان دادند که دکمه های آسانسور 40 برابر آلوده تر از یک دستشویی عمومی است. به گزارش خبرگزاری مهر، تیم تحقیقاتی "نیکلاس مون" از دانشگاه آریزونا با انجام آزمایشاتی بر روی آسانسورها و دستشوییهای عمومی رستورانها، بانکها، ادارات و فرودگاهها 313 کلونی باکتری را در هر سانتیمتر مربع دکمه های آسانسور پیدا کردند درحالی که این رقم برای هر سانتیمتر مربع دستشوییهای عمومی تنها 8 کلونی باکتری بود. به این ترتیب این محققان دریافتند که دکمه های آسانسورها 40 برابر آلوده تر از سرویسهای بهداشتی عمومی است. از مهمترین باکتریهایی که در دکمه های آسانسور پیدا شده اند می توان به "اشریشیا کولی مقاوم"، دشمن قسم خورده سلامت معده انسان اشاره کرد. براساس گزارش دیلی میل، نیکلاس مون در این خصوص توضیح داد: "در یک ساختمان مسکونی، دکمه آسانسور می تواند توسط دهها نفری که می توانند در تماس با تمام انواع باکتریها باشند فشار داده شود. حتی اگر این دکمه ها به طور مرتب تمیز شوند پتانسیل تجمع باکتریها همچنان بالا می ماند." مطالعات پیشین نشان می دهد که صفحه کلید رایانه ها نیز می توانند 4 برابر آلوده تر از یک سرویس بهداشتی عمومی باشد و بهتر است که درباره میز تحریر ادارات صحبت نکنیم که 400 برابر آلوده تر از دستشویی عمومی هستند. بهترین روش برای محافظت در برابر این آلودگیها شستن دستها قبل از خوردن غذا است. لطفا دستهای خود را در محیط کار مرتب بشویید.

BlackJooker
QUOTE (Lord-ZigFrid @ Sep 28 2010, 03:07 PM) *
د
کمه آسانسور 40 برابر آلوده تر از دستشویی عمومی است!

پژوهشگران آمریکایی در بررسیهای خود نشان دادند که دکمه های آسانسور 40 برابر آلوده تر از یک دستشویی عمومی است. به گزارش خبرگزاری مهر، تیم تحقیقاتی "نیکلاس مون" از دانشگاه آریزونا با انجام آزمایشاتی بر روی آسانسورها و دستشوییهای عمومی رستورانها، بانکها، ادارات و فرودگاهها 313 کلونی باکتری را در هر سانتیمتر مربع دکمه های آسانسور پیدا کردند درحالی که این رقم برای هر سانتیمتر مربع دستشوییهای عمومی تنها 8 کلونی باکتری بود. به این ترتیب این محققان دریافتند که دکمه های آسانسورها 40 برابر آلوده تر از سرویسهای بهداشتی عمومی است. از مهمترین باکتریهایی که در دکمه های آسانسور پیدا شده اند می توان به "اشریشیا کولی مقاوم"، دشمن قسم خورده سلامت معده انسان اشاره کرد. براساس گزارش دیلی میل، نیکلاس مون در این خصوص توضیح داد: "در یک ساختمان مسکونی، دکمه آسانسور می تواند توسط دهها نفری که می توانند در تماس با تمام انواع باکتریها باشند فشار داده شود. حتی اگر این دکمه ها به طور مرتب تمیز شوند پتانسیل تجمع باکتریها همچنان بالا می ماند." مطالعات پیشین نشان می دهد که صفحه کلید رایانه ها نیز می توانند 4 برابر آلوده تر از یک سرویس بهداشتی عمومی باشد و بهتر است که درباره میز تحریر ادارات صحبت نکنیم که 400 برابر آلوده تر از دستشویی عمومی هستند. بهترین روش برای محافظت در برابر این آلودگیها شستن دستها قبل از خوردن غذا است. لطفا دستهای خود را در محیط کار مرتب بشویید.

Baba....Doki.....
derber
Migam pas ba in tafasil dige bad az in az dastshoo e ke oomadim lazem nist dast hamoon ro beshoorim dige. chon be lefasele ba'de oon be 10 jaie kasif tar dast mizanim laugh.gif tongue.gif
peymanbikare
ajab bahse daghi! wow.gif wow.gif wow.gif man migam kole zendegimoono bebarim too dashshooiiiiiiiiiiiiii! cool.gif
derber
Fekr konam ta chand vaght dige befahman ke dast shooii tamiz tarin jaie doniast laugh.gif laugh.gif tongue.gif
peymanbikare
asan ki gofte dashshooi kasife!hamin WC che obohati dare.hata enghad jaye mohemie ke tarze vared shodan be dakhelesham too eslam oomade!doroogh migam?
derber
Bar monkeresh la'nat happy.gif
laugh.gif tongue.gif
zeinabnaderian
salam be hamegi harchand hamatoon alan khabin

زندگی اجبار نیست...
شاید آن روز که سهراب نوشت زندگی اجباری است
دلش از غصه حزین بود و غمین
حال من می گو یم
زندگی یک در و دروازه و دیوار که نیست
که نشد بال زدو پرواز کرد
زندگی اجبار نیست
زندگی بال و پری دارد و مهربان تر از مهتاب است
تو عبور خواهی کرد
از همان پنجره ها
با همان بال و پر پروانه
به همان زیبایی
به همان آسانی
زندگی صندوقچه ی اصرار پرستو ها نیست
زندگی آسان است
بی نهایت باید شد تا آن را یافت
زندگی ساده تر از امواج است
پس بیا تا بپریم
وتا شبنم آرامش صبح
تا صدای پر مرغان اقاقی بال و پر باز کنیم
تا توانیم که ازاول آغاز کنیم و تا نهایت برویم
SaRa_FRZ
@mehdi: eeeeeeeeeeey baba...vasvas miofte behetaaaaaaa!!!az man goftan bood! happy.gif
@derby & peyman: man ham bahatoon movafegham ke WC jaye mohemo mohtaramie!!! too tarahie me'mari sakht-tarin kar entekhabe jaye WCe!!! laugh.gif
@zeinab: ghashang bood...va jaleb!!! wink.gif chon fekr nemikardam ahle she'r khondan ham bashi!!!
@ghassem & aji ireeeen: kojayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!!!!!!?
zeinabnaderian
QUOTE (SaRa_FRZ @ Sep 28 2010, 02:06 PM) *
@zeinab: ghashang bood...va jaleb!!! wink.gif chon fekr nemikardam ahle she'r khondan ham bashi!!!

peymanbikare
QUOTE (SaRa_FRZ @ Sep 28 2010, 02:06 PM) *
@derby & peyman: man ham bahatoon movafegham ke WC jaye mohemo mohtaramie!!! too tarahie me'mari sakht-tarin kar entekhabe jaye WCe!!! laugh.gif

inam nazare sara- karshenase masaele sakhto saz va tarahie omoore maskan - ke kheyli beja bood. thumbsup.gif kase digei nazari dar rabete ba dashshooiiiiiii nadare? cool.gif

@ sara:tarhi be vojood naymade ke beshe vojoode microb haro to WC be hadeaghal ya 0% resoond? blink.gif

@ zeinab:oon 4ta soosk chian ke daran az sakhtemoone bala miran! wow.gif wow.gif wow.gif axat kheili bahalan laugh.gif thumbsup.gif 10.gif
zeinabnaderian
QUOTE (peymanbikare @ Sep 29 2010, 02:03 AM) *
@ zeinab:oon 4ta soosk chian ke daran az sakhtemoone bala miran! wow.gif wow.gif wow.gif axat kheili bahalan laugh.gif thumbsup.gif 10.gif

mamnoon amma age fekr mikoni sooskan bian jelot oon moghe in shomaee ke soosk mishi be in ham ye sar bezan ghashange doktori ke khodash ra amal kard
in ham axeshe
bebakhshid salam

wacko.gif wacko.gif blink.gif
chap ya rast
BlackJooker
All Bro & Sis: Injor Ke Bosh Miad Hich Barnameye Jadidi Dar Kar Nist......
Baba Jon Hishki Fekre Jadidi Nadare...???
peymanbikare
@ zeinab:doktore kheyli jalebe vali oon axe mikhad adamo gool bezane,ta 2-3 daghighe dar khalafe jahate aghrabe sa@e,2-3 daghighe badesh ham jahat,age kheyli tahamol dashte bashi bad az 4-5 daghighe har 2 jahat.fek nakonam be maghz o IQ rabti dashte bashe,mese ye filmie ke dari negah mikonie. thumbsup.gif wink.gif thumbsup.gif

@ BJ:salam.man migam hamin dashshooi kheili bahse daghie! wow.gif wow.gif wow.gif

saraamir
Eiiiival baro baaaaaaaaaaax che kar kardiiin shoma :D

میدونین فرق جنتی با گوز چیه؟
۱.هر دو شون وقتی‌ میان باید دولا شیم ....

۲.هر دو از روز ازل بودند ...

۳.وقتی‌ هستند ناراحتیم و وقتی‌ نیستند خوشحالیم
...
۴.هر دو شون باعث شادی عوام میشوند و ناراحتی‌ خواص....

شباهت خانوما با آگهی های بازرگانی چیست؟
شما نمی توانید یک کلمه از حرف های آنها را باور کنید و هیچ چیز برای زمانی بیش از 60 ثانیه دوام نمی آورد

خانوما مثل سیمان هستند

وقتی جایی پهنشون میکنی باید با کلنگ از اونجا برشون داری

به ترکه میگن به زنبوره محافظ کندو چی میگن؟؟میگه بش میگیم خسته نباشید

به رشتیه می گن رو هم رفته چند تا بچه دارین. می گه ما رو هم نرفته 5 تا داریم.
SaRa_FRZ
@all: nistam 2roooooooooooooooooooooooooooooooooz!!!!!! byebye.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.