Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Funny Ex-yu Videos
mobile9 Forum > Beyond Mobile > Groups
RazBGD
I imagined this topic as a place with links to funny videos from Ex-Yugoslavian countries,cause there is no point in uploading them in m9 gallery.I would love everyone to see them,but other members wouldn`t understand them sad.gif
Daklem,svi znate engleski,pa da vam ne prevodim smile.gif
Evo prva dva,tj.jedan ali u dve velicine smile.gif
Specijalno za Ssivica wink.gif
Matorac..lizanje..wink.gif 936 KB
Isti fajl,samo veci format smile.gif 1,87MB
Oba su Rapidshare linkovi..
Za one sa slabim srcem-nije nista opasno.Snimak je sa Hrvatske tv smile.gif
I da,da predupredim zlobnike-to NISAM JA na snimku tongue.gif laugh.gif
ssivic
Thank you razbgd...

Sjecam se te serije....ludnica, to je sa OTV-a, Zagrebacke lokalne televizije...HAHAHA! ali sad imam i snimljeno...

Eto i ja sam stavio jedan filmic iz te serije na rapid, a stizu i jos neki...pa ono uzivaj/te!

Link je HERE
RazBGD
to je trebalo da bude smesno?
ssivic
Nije bilo u planu da se itko uvrijedi...tak da ono ak si uvrijeden...oprosti! notworthy.gif

Ali meni nekako je kad gledam ovu glupacu kako govori gluposti...i besmislice...
RazBGD
daj okaci link do pingvina..iskidao sam se od smeha laugh.gif jeb`o te medo!!! hahaha znaci svaka cast momcima na sinhronizaciji clap.gif
ssivic
A u p*** mame Zivane...HEHEHEHe

Moze, samo da dodem do adsl-a, u kvaru do dutra ujutro...!
ssivic
Evo draga populacijo govornog podrucja Ex-Yugoslavije, zelim da vam predstavim nasu verziju

Pingvina sa Madagaskara

Ovaj izvanredan majstorski rad mozemo zahvaliti studentima sa strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu!(Prema mojim informacojama)

Upzorenje: za sve moguce nuspojave, nakon gledanja ovog filmica NE ODGOVARAM!

RazBGD
evo reklame za nasu vijagru laugh.gif
Vjeruj mi 3gp(Rapidshare link)
RazBGD
a evo i malo ekskluzive smile.gif Bane ex 187,posle "vesele" veceri kod mene u klubu hehe ako bude video ovo..ima da mi otme mobilni iduci put laugh.gif
Bane 3gp(Rapidshare link)
RazBGD
ni Kinezi nisu naivni laugh.gif
Bosna osiguranje 3gp(Rapidshare link)
ssivic
Idem skidati....Super hvala...
RazBGD
znaci ovaj je da se upisas od smeha laugh.gif nije ex-Yu,ali nam je blizak smile.gif
radi se o Neveni,pobednici bugarskog Idola,i balkan verziji pesme Whitney Houston-I will always love you smile.gif

Nevena(YouTube link)

p.s.link provided by Jasnasto smile.gif

ssivic
Ahahah, to je prava stvar...laugh.gif
Unknowndevice
Can't understand..in English plz
shuvashisroy
G...R...O...u....p.....S
sugato_maity
QUOTE (Unknowndevice @ Mar 14 2011, 03:39 AM) *
<br /><i>Can't understand..in English plz</i><br />
<br /><br /><br />
good but not in english
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.